Yeşil GYO Innovia 4 Ödeme Planı

INNOVIA 4 - ÖDEME PLANI & AVANTAJLAR

Ödeme Planı & Avantajlar & Sık Sorulan Sorular
Minimum Satış Fiyatı
Bölgedeki emsal projeler arasında en iyi fiyat

100 ay Sıfır Faiz Sistemiyle olan ödeme planınız.

Peşinat (%30) Ödenecek Taksit Toplamı Ödeyeceğiniz Toplam Bedel
74.700 TL 39.369 TL 116.532 TL
Peşinat miktarı %5 ile %30 arası talebinize göre düzenlenebilmektedir.

Dairenizi yarı fiyatına almanızı sağlayan, 100 Ay 0 Faiz sisteminin detaylarını öğrenmek için Animasyon butonuna tıklayınız.
Bilgi almak için ise 0850 333 9999 arayınız veya bilgi formunu doldurunuz. (Form için tıklayın)

Dairenizi Yarı Fiyatına Alabilmenizi Sağlayan 3 Koşul

1. Konut Fiyatının Doğruluğu ve Uygunluğu

Bir konutun fiyatının doğruluğunun sağlamasını yapabilmeniz için fiyatı ile kira getirisini orantılamanız gerekmektedir. Eğer bu oran 1/250 ve daha iyi bir oransa, fiyatı uygun demektir. Örneğin; 250 bin TL'lik bir konuttan, 1000 TL kira alabiliyorsanız, o fiyat doğru demektir. Yeşil GYO'nun sunmuş olduğu tüm projelerde, bu oran tutturulmaktadır.

2. Uzun Vade ve Sıfır Faiz Ödeme Planı

Taksitlerinizin düşük olabilmesi için ödemenizi uzun vadeye yaymanız gerekmektedir. Tabi aynı zamanda, faiz de ödememeniz gerekmektedir. Biz size tam 100 ay vadeyi sıfır faiz ile sunuyoruz. Yani bugün kaç TL taksit ödüyorsanız. 5 yıl sonra da aynı taksidi ödemeye devam edeceksiniz. Halkbank ile birlikte sunduğumuz bu ödeme planını, şu anda Türkiye'de yapabilen tek firma Yeşil GYO'dur.

3. Projenin Beğenilmesi ve Kiralanma Problemi Olmaması

Bunun için bir örnek vermek gerekirse Innovia Beylikdüzü projemizin, 1., 2. ve 3. etaplarının doluluk oranı %95'dir. O bölgedeki herkes bu projelerde oturmak istiyor. Çünkü kapalı yüzme havuzundan spor alanlarına, fitness salonundan özel taşıma servisine kadar her türlü donatısı bulunan 5 yıldızlı bir otel konseptine sahipler. Anlaşılacağı üzere Yeşil GYO'nun sunmuş olduğu projelerde kiralanma problemi asla yaşanmamaktadır. İşte! Dairenizi yarı fiyatına alabilmenizi sağlayan bu 3 şartı da bünyesinde bulunduran tek firma sadece Yeşil GYO'dur.

AVANTAJLAR

%5 Peşinat imkanı

%30 minimum peşinat miktarını, dilerseniz %5 peşin, 12. ayda %5 ara ödeme, 24. ayda %20 ara ödeme olarak ödeyebilirsiniz.

Merkezi Lokasyon

İstanbul Avrupa yakasında Esenyurt'da, E-5 ve E-6 otoyollarına 1 ‘er km mesafede, ve 2019 yılında açılması planlanan Esenyurt Metro istasyonuna yürüme mesafesindedir. Atatürk havalimanına 20 km, 3.cü havalimanına 22 km, Kanal İstanbul projesine 2 km uzaklıktadır.

KDV Sadece %1

Projemizde uygulanan KDV oranı sadece %1 'dir.

SIK SORULAN SORULAR

Evimi ne zaman teslim alabilirim?
Metrekare bilgileri nedir?
Ara ödeme var mı?
Ödemenizi ister ara ödemeli, isterseniz ara ödemesiz ve %30 peşinat ile yapabilirsiniz. Yukarıdaki tablodan ödeme planlarını inceleyebilir ya da daha detaylı bilgi için müşteri temsilcimizle görüşebilirsiniz.
Peşinatı fazla verip taksitlerimi düşürebilir miyim?
Yukarıdaki tabloda bulunan 4 farklı ödeme planından size uygun olanı seçebilir ya da müşteri temsilcimizden online veya satış ofisimizde bilgi alabilirsiniz.
Konut zamanında teslim edilmez ise ne olur?
Tüketici yasasına göre tüm satılan konutlar maximum 30 ay içerisinde teslim edilmek zorundadır. Yeşil GYO projelerinde projenin inşaat ilerleme seviyesine göre teslim süreleri değiskenlik gösterir. Satış sözleşmesinde belirtilen teslim tarihinden gecikmeli teslimlerde, gecikme yaşanan her ay için satış bedelinin belirli bir oranı kadar gecikme cezası ödenir.
Daha detaylı bilgiye nasıl ulaşabilirim?
Daha detaylı bilgi almak için dilerseniz buraya tıklayabilir veya 0850 333 9999 numaralı telefondan bizi arayarak, birebir video konferans ile size sunum yapılmasını talep edebilir ya da satış ofisimizdeki müşteri temsilcilerimizle birebir görüşüp bilgi alabilirsiniz.
0850 333 9999 Bilgi & Randevu Almak İstiyorum
Bilgilendirme yazısını okudum.

0850 333 9999

Öncelik Avantajı için Bilgi & Randevu Almak İstiyorum
Bilgilendirme yazısını okudum.

CANLI VİDEO SUNUM

Formu doldurduktan sonra satış temsilcimiz sizi arayarak bire bir görüntülü sunum için sizinle iletişime geçecektir.
Video Sunum Kazandırıyor. Sunum sonunda güzel bir sürpriz sizleri bekliyor.
Bilgilendirme yazısını okudum.